konkurs

Przeczytaj wywiad z Mattem Armendarizem – fotografem żywności i autorem książki ‚Fotografia kulinarna dla blogerów’ a potem… rzuć sobie wyzwanie kulinarno-fotograficzne!
Zrób zdjęcie i wygraj książkę 🙂 Kilka rad o fotografowaniu można znaleźć tutaj.

Zasady konkursu:
1. Zrób zdjęcie o tematyce kulinarnej, które jest dla Ciebie wyzwaniem – coś, co do tej pory sprawiało Ci trudność, czego  unikasz, czego się boisz [w wywiadzie jest wskazówka o jakiego typu wyzwanie chodzi]
To może być zdjęcie czegos trudnego do sfotografowania (np drinki, zupy, zapiekanki, mięso itp), zdjęcie dania w restauracji bo wstydzisz się pytać obsługę o pozwolenie (prosimy, nie pomijaj tego kroku – restauracje zazwyczaj nie mają nic przeciwko temu, a często nawet kuchnia robi coś ekstra by danie wyglądało wtedy szczególnie dobrze), zdjęcie przy świetle sztucznym lub ciemnym, zdjęcie w innej stylistyce niż zazwyczaj robisz, w trybie manualnym, w ciemnej kolorystyce itp Jeśli nie masz pomysłu na wyzwanie – zrób zdjęcie owsianki, sałatki jajecznej lub kawy frappe.

Zdjęcia prześlij na adres blue.crayon@gazeta.pl z dopiskiem w tytule ‚konkurs foto’ z krótkim opisem na czym polegało wyzwanie.
Każda osoba może przesłać maksymalnie 5 zdjęć – z tym, że każde powinno być innym wyzwaniem (i każde w osobnym mailu)
Poprzez nadesłanie zdjęcia zostaje udzielona zgoda na publikację go na blogu oraz facebookowym profilu bluespoon, a autor oświadcza, że ma prawa autorskie do nadesłanych zdjęć.

2. Polub facebookowy profil bluespoon (jeśli masz konto na fb)
3. Napisz w komentarzu do tego wpisu co w fotografii sprawia Ci najwięcej kłopotów i czego chciałbyś się nauczyć

Termin:
Konkurs rozpoczyna się 23 sierpnia 2014 roku – zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 7 września br (do godz. 23:59)

Wybór zwycięzcy
Z wszystkich zgłoszeń spełniających warunki konkursu opisane w niniejszym regulaminie, jury wybierze ich zdaniem najciekawsze, biorąc pod uwagę sumarycznie nadesłane zdjęcia oraz opis. Wybór jury jest niepodważalny.
Zwycięzca zostanie wyłoniony do 21 września, a rozwiązanie konkursu ukaże się na blogu bluespoon.pl

Nagroda
Nagrodą jest egzemplarz książki „Fotografia kulinarna dla blogerów” – przeczytaj recenzję książki.
Zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku przesłać adres do wysyłki nagrody (tylko na terenie Polski) – w przeciwnym wypadku nagroda przepada.