Zapowiadany już wcześniej konkurs – do wygrania egzeplarz książki „Moje wypieki i desery” Doroty Świątkowskiej

konkurs_ksiazka

 

Zasady konkursu:
Wybierz przepis zamieszczony na blogu bluespoon.pl, przygotuj coś pysznego według wybranego przepisu i zrób zdjęcie. Zdjęcia (max 3 zdjęcia do jednego przepisu) prześlij na adres blue.crayon@gazeta.pl z dopiskiem w tytule ‚konkurs foto’, a w treści podaj linka do przepisu, z którego skorzystałaś/eś. Pod wpisem blogowym z wybranym przez Ciebie przepisem dodaj komentarz.

Można przesłać maksymalnie 5 zgłoszeń konkursowych wykonując 5 różnych przepisów (do każdego zgłoszenia należy spełnić te same warunki – przesłać zdjęcia z linkiem do przepisu, a pod przepisem zostawić komentarz)

Poprzez nadesłanie zdjęcia zostaje udzielona zgoda na publikację go na blogu oraz facebookowym profilu bluespoon, a autor oświadcza, że ma prawa autorskie do nadesłanych zdjęć.

Termin:
Konkurs rozpoczyna się 13 listopada 2013 roku – zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 4 grudnia br (do godz. 23:59)

Wybór zwycięzcy
Z wszystkich zgłoszeń spełniających warunki konkursu opisane w niniejszym regulaminie, jury wybierze ich zdaniem najciekawsze, biorąc pod uwagę sumarycznie nadesłane zdjęcia oraz komentarz pod przepisem. Wybór jury jest niepodważalny.
Zwycięzca zostanie wyłoniony do 11 grudnia, a rozwiązanie konkursu ukaże się na blogu bluespoon.pl

Nagroda
Nagrodą jest egzemplarz książki „Moje wypieki i desery” – przeczytaj recenzję książki.
Zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyniku przesłać adres do wysyłki nagrody (tylko na terenie Polski) – w przeciwnym wypadku nagroda przepada.