Cztery lata (bloga) – poważny wiek! 🙂 Czterolatek – taki osobnik, to już zdecydowanie wie, co lubi jeść, a czego nie. I tematyka konkursu urodzinowego właśnie będzie taka!

konkurs urodzinowy

Zasady są krótkie:

1. Napisz komentarz pod tym postem blogowym opisując swoje danie dzieciństwa – może być w kontekście najpiękniejszego wspomnienia kulinarnego lub wprost przeciwnie – najbardziej znienawidzonego dania.

2. Zapisz się na bluespoonowy newsletter

Nagrody:
Jury przyzna jedną nagrodę za najciekawszą odpowiedź na konkursowe pytanie.
Zwycięzca otrzyma zestaw nagród: deskę do krojenia w kształcie domku z serduszkiem od Fandoo, plakat (do wyboru) od Lemon Ducky oraz stempel do ciastek i pastelowe szpatułki od MOKKAmint.
Wysyłka nagród do zwycięzcy tylko na terenie Polski, realizowana przez fundatorów nagród.
Poznaj fundatorów nagród: Fandoo | Lemon Ducky | MOKKAmint

 

konkurs - nagrody

Terminy
Konkurs trwa od 5.03 do 17.03 (włącznie) 2015 roku.
Zwycięzca zostanie ogłoszony do 24.03 na łamach bloga Blue spoon.

Piszcie więc… o tych buraczkach, których nienawidziliście i były horrorem, a teraz je uwielbiacie. O tych pierogach z jagodami lepionymi przez ukochaną Babcie. O tej oranżadzie w proszku wyjadaną (brudnymi) paluchami z papierka. O gumach Donald przywożonych przez wujka z magicznej ‚zagranicy’. O kanapkach, którymi zamienialiście się na podwórku bo mama Jacka robiła te najpyszniejsze (a Wasza uparcie ze znienawidzoną sałatą). O rosole, w którym pływały takie straszne oka. Zabierzcie nas w odległe czasy Waszego dzieciństwa kulinarnego 🙂

A na facebookowym profilu toczy się drugi konkurs urodzinowy  (klik) a właściwie to pierwszy, bo zaczął się wcześniej. Zapraszam również do udziału w nim i czekam na Wasze zgłoszenia!


Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Nagroda trafia do Łucji za wspomnienie letniego dnia z babcią Irenką. Gratulujemy!